Ana Sayfa > Araç Takip Sistemleri > Servis Takip Sistemi Nedir?
SERVİS TAKİP SİSTEMİ NEDİR?

Servis Takip Sistemi firma olarak bizlerin okul servislerinden gelen taleplere göre hazırladığımız bir sistemdir. Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızı okul öncesi ve ilkokul dönemlerinde servislere emanet ediyor ve bu konuda hizmet veren firmaların taşıdıkları önem konusunda bilinçli olduklarını düşünüyor veya varsayıyoruz.

Aslında; Okul Servisleri Araçları Hizmet Yönetmeliğinin 2003 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından çıkarıldığını ve birçok önemli hususa zaten bakanlığın değindiğini, önlem aldığını biliyoruz fakat bu önlemlerin alınma safhasında zannediyorum biz güvenlik firmalarına da iş düşüyor.

Bu konuda bizlerin anne-babalara ve duyarlı firmalara olan yardımı şu şekilde gerçekleşiyor;

Aracın öncelikle yasal hız sınırını aşıp aşmadığını, km'sini denetim altında tutuyor ve bir aksilikte bunun bildirimini yapmak vazifemiz haline geliyor. Hareket noktasını ve ne kadar sürede son duraklama yerinde olduğunu ölçümlüyoruz. Aracın konumunu her an görme imkanı veriyoruz.

Bizim sunduğumuz imkanlar ile yönetmeliğin gerekliliklerini birleştiren firmalar; öyle zanne-diyoruz ki anne ve babaların vazgeçilmezi olacaktır.