Ana Sayfa > Araç Takip Sistemleri > Araç Takip Sisteminin Faydaları Nelerdir?
ARAÇ TAKİP SİSTEMİNİN FAYDALARI NELERDİR?
Alarmnet Araç Takip ve İzleme Sistemi ile;
*
Personel denetimini yapabilirsiniz.
*
Filonuzu takip edebilirsiniz.
*
Sevkiyat kontrollerinizi yapabilirsiniz.
*
Aracınız sabit mi / hareket halinde mi online izleyebilirsiniz.
*
Aracınızın geçmişe yönelik hareketlerini izleyebilirsiniz.
*
Araçlarınız için güzergah planı oluşturabilir ve bu planın dışına çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz.
*
Araçlarınıza hız ve sürat limitleri belirleyip, bu limitlerin dışına çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz.
*
7/24 hizmet veren Alarm İzleme Merkezimizi arayarak aracınıza durdurma talebinde bulunabilirsiniz.
*
Aracınızın değişen sıcaklıklarını kontrol altına alabilirsiniz.
*
Araclarınızda günlük 0,5 ile 1,8 lt. arasında değişen oranlarda yakıttan tasarruf sağlayabilirsiniz.
*
Aracınızın mesai dışında kullanılıp kullanılmadığını sorgulayabilirsiniz.
*
Servis zamanı gelen araçlarınızda km. kontrolü yaparak servis zamanlarını kontrol edebilirsiniz.
ZAMAN TASARRUFU

Alarmnet Araç Takip Sistemi: Araçlarınızı 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş dışı seyahatleri engeller. İşe başlama ve bitirme zamanlarını raporlar ve iş akışını optimize eder. Sürücülerle, nerede oldukları konusunda yapılan gereksiz telefon görüşmelerini ortadan kaldırır. Böylece iş gücünden önemli oranda tasarruf sağlar ve size daha çok zaman kazandırır.
YAKIT TASARRUFU

Alarmnet Araç Takip Sistemi: Alınan alarm ve raporlar sayesinde kötü araç kullanımına engel olur. Yapılan kontroller sayesinde araçlarda; mesai dışı kullanımlarının, rölantide gereksiz yere çalışmaların, ani hızlanmaların, ani yavaşlamaların ve hız limiti aşımlarının önüne geçer. Böylece yakıttan önemli oranda tasarruf sağlar. Çevre kirliliğinin artmasına da dolaylı yoldan engel olur.

Veriler bize günlük 0,5 ile 1,8 lt. arasında değişen oranlarda yakıttan tasarruf sağladığını ortaya koymuştur. Alarmnet çevre dostudur.
BAKIM TASARRUFU

Alarmnet Araç Takip Sistemi: Araç bakım ve kullanım maliyetlerini azaltır. Araçların kötü kullanımını ve iş dışı seyahatler nedeniyle gereksiz yere fazla km. yapılmasını engellemesinin yanı sıra; özel yazılımlar ile araçların bakım, servis, onarım gibi faaliyetlerini de takip eder. Böylece araçların yıpranma süresini uzatarak bakım ve kullanım maliyetlerinde tasarruf sağlar.
KONTROL SİSTEMİ

Alarmnet Araç Takip Sistemi: 7 gün 24 saat takip ve detaylı raporlamalar sayesinde araçlar ve sürücüler üzerindeki kontrolü ve denetimi artırır. Araçların çalınması veya kaybolması durumunda kolayca bulunmasını sağlar. Aracın takibini yapan müşterimizin ise olayla ilgili hızlı ve anlık bilgilendirilmesi sağlanır.
SÜRÜŞ GÜVENLİĞİ

Alarmnet Araç Takip Sistemi: Trafik kurallarına uyulmasını ve güvenli sürüşü sağlar. Araçların kötü kullanılmasını ve hız yapılmasını engelleyerek trafik kurallarına uyulmasını sağlar. Böylece kaza riskini düşürür, trafik cezalarını azaltır, acil durumlarda ise anında müdahale imkanı sağlar. Bu şekilde hem sürücünün hem de sürücü hatalarından oluşacak olan riskin firma sahiplerine yansımasını engeller.