Ana Sayfa > Ev-Ofis Güvenlik Sistemleri > Ev & Ofis Güvenlik Sistemleri
EV GÜVENLİĞİ

Hayatınızın, ailenizin sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Kendiniz ve sevdikleriniz için en güvenli yol önceden tedbir almaktır. Yangın, su baskını, gaz kaçağı gibi acil durumların yanı sıra günümüzde hızla artan hırsızlık, gasp gibi suçlara da kayıtsız kalmamalı ve önlem almalıyız. Dolayısıyla günümüzde bir güvenlik sistemine sahip olmak hayati önem taşımakta ve neredeyse şart haline gelmektedir.

Evinizi daha huzurlu ve güvenli hale getirebilmek için siz değerli müşterilerimizi; uzman montaj ekibine sahip, son teknolojik sistemi sunarak hizmet veren ve bunu da ekonomik paket halinde sizlere sunabilmeyi başarmış, kurumsal kimliği ile satıştan sonraki süreçte de teknik servis desteği ile yanınızda olan Alarmnet Güvenlik Hizmetleri A.Ş’nin ürünlerinden faydalanmaya davet ediyoruz.

Alarmnet sizlere her evin yapısına göre farklı bir güvenlik sistemi sunmaktadır. Bu sistem ile 7 gün 24 saat sınırsız hizmet veren Alarm İzleme Merkezimizden hizmet alır; hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını, ambulans ihtiyacı gibi durumlarda muhtemel risklere müdahale edilmesini sağlarsınız.

OFİS GÜVENLİĞİ

Her işyerinin yapısına ve ihtiyaçlarına göre farklı bir güvenlik sistemi kuran Alarmnet; her müşterisi için ayrı bir veritabanı oluşturur. Manyetik kontak cihazları, ofis içi hareket algılama dedektörleri ile sadece hırsızlara karşı güvenliğinizi sağlamakla kalmıyor, yangın, gaz kaçağı, su baskınları vs. acil durumlarda da uyarı dedektörleri ile muhtemel zararları önlemeye çalışıyoruz.

İşyeri ve ofisinizde personelinizi takip etmek konusunda da Alarmnet’in güvenlik sistemleri hizmetinden yararlanabilirsiniz. Alarmnet Güvenlik Sistemleri ile düzenli olarak işyerinizin açılış/kapanış saatleri, personelinizin işe giriş/çıkış saatleri gibi ihtiyaç duyduğunuz bilgileri de günlük veya aylık olarak bizlerden rapor şeklinde temin edebilirsiniz.

İşyeri ve ofisinizde Alarm Sisteminiz herhangi bir arıza sinyali verdiğinde (hırsızlık, gasp, soygun, telefon kesintisi, elektrik kesintisi, teknik arıza) otomatik olarak bu bilgiler 7/24 hizmet veren Alarm İzleme Merkezimize iletilir. Alarm İzleme Merkezimiz abonemizi arar ve sorunun giderilmesi için yardımcı olur. Sorunun çözülemediği noktada Teknik Servisimiz en kısa sürede işyerinize gelerek duruma müdahale eder.