Ana Sayfa > Ev-Ofis Güvenlik Sistemleri > Alarm İzleme Merkezi
7/24 ALARM İZLEME MERKEZİMİZ
(Araç Takip Sistemi İçin)

7/24 hizmet veren Alarm İzleme Merkezimiz; aracınızdan/araçlarınızdan gelen her türlü sinyali izleyen, bu sinyallere göre çeşitli aksiyonlar alan, bu aksiyonları siz değerli müşterilerimiz SMS veya telefon aracılığıyla paylaşan bir yapıya sahiptir.

7/24 hizmet veren Alarm İzleme Merkezimiz; siz değerli müşterilerimize aracınızın/araçlarınızın; kontak açıldı-kapandı bilgisini, rölanti süresini, hız bilgisini, KM bilgisini, bakım zamanlarını, bekleme zamanlarını, mesai içi ve mesai dışı kullanım zamanlarını ve sizler için hazırladığımız diğer raporların detaylarını sizlere telefon aracılığı ile bilgisini ulaştırmakta, aksiyonlar almakta ve gereken hallerde bu aksiyonları sizler için takip etmektedir.

Bu bildirimlerin ve alınan aksiyonların nedeni genellikle araçlarınızın güvenliğine yönelik olup, bazen de sizlerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

Yukarıda bahsi geçen bilgilendirmelerden bir tanesi de yine sizlerin telefon ile, bizlere bildirdiğiniz taleplerinizden biri olan ARAÇ DURDURMA işlemidir.

Sadece hizmeti satmak değil; satılan hizmetin takipçisi olabilmek ve sizleri daha güvende hissettirebilmek misyonuna sahip olan 7/24 Alarm İzleme Merkezimizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Saygılarımızla,