Ana Sayfa > Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Firmamız 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş, 2006 yılından bu yana faaliyette olan bir firma olup aşağıdaki meşgale konularıyla ilgilenmektedir.

- Araç Takip Sistemleri
- Alarm Sistemleri
- Kamera ve Ekipmanları Sistemleri
- Yangın ve Ekipmanları Sistemleri
- Turnike Sistemleri
- Parmak izi Okuyucu Sistemleri,

Firma olarak; 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezimizin olmasının, sadece yukarıda bahsi geçen sistemlerin satışını değil aynı zamanda kiralamasını da yapıyor olmamızın, ülke genelinde teknik servis ağına sahip olmamızın, Yazılım ve Ar-Ge departmanımızda farklı müşteri istemleri için yazılım mühendislerimizin yer almasının, şirket genelinde müşteri memnuniyet sistemimizin varlığı nedeniyle kendimizde düzeltmemiz gereken bir takip sistemine sahip oluşumuzun bizleri diğer güvenlik firmalarından ayırt ettiğine inanıyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

Yeme, içme ve barınma ihtiyaçlarımızdan sonra en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyin güvenlik olduğunu biliyor ve bu ihtiyacın karşılanmasının aslında ne kadar büyük sorumluluk ve ciddiyet gerektirdiğine ekip olarak inanıyoruz.

Günümüzde canımızın, malımızın, ailemizin, sevdiklerimizin, iş yerimizin güvende olması bizler dahil eminiz sizler içinde mühimdir. Böylesi mühim bir konuyu bizlere sorumluluk olarak yükleyen bireysel ve kurumsal müşterilerimizin tümüne ve bu konuda firma olarak bizlerin arkasında yer alan güçlü tedarikçilerimize saygılarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum.

ALARMNET GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş