Ana Sayfa > İnsan Kaynakları
ALARMNET EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

Alarmnet ailesine katılan her yeni arkadaşımız unvanı ve pozisyonu ne olursa olsun; mutlaka şirket genelinde her bölümden özenle seçilmiş eğitimci arkadaşlarımızın verdikleri eğitim süreçlerinden geçerler. Bu süreç sonunda eğitmenler yeni gelen arkadaşımızı değerlendirirler. Bu uygulama ile amacımız; aramıza yeni katılan arkadaşlarımızın şirket süreçlerine adaptasyonunu kolaylaştırmaktır.

Bunun haricinde Alarmnet A.Ş.de Eğitim Planlaması yılda 1 kez yapılır. Hangi bölümden, hangi pozisyondaki arkadaşların, hangi eğitimlere katılma ihtiyacının olduğu yılda bir kez analiz edilir. Yapılan bu analizlere göre şirket genelinde eğitim planı tablosu çıkar.

Sonrasında İnsan Kaynakları Departmanımız bu plana göre ilgili tarihler de bu eğitimlerin sırayla gerçekleşmesini sağlayıp verimliliğini ölçer.

Alarmnet A.Ş. bünyesinde düzenlenen eğitimlerin temel amacı; çalışanın halen yerine getirdiği görevle ilgili teknik bilgi ve beceri düzeyini arttırmak ve Kariyer Planları ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı teknik bilgi ve becerileri kazandırmaktır.